Menu

Cart

Vivobarefoot

VIVEM to 24.2.2014 všechno začalo, tedy alespoň v Bosé noze:).

Samotná značka VIVOBAREFOOT (VIVO = latinsky žít, BAREFOOT = anglicky naboso) vznikla v roce 2004 ve Velké Británii, kdy na trh uvedla první barefoot boty s ultratenkou podrážkou odolnou proti oděru a ochrannou vrstvou proti propíchnutí.

Od té doby se vyvinula v předního světového výrobce s daleko nejširší nabídkou tohoto typu bot vůbec. Nabízená škála zahrnuje jak modely sportovní určené pro běh a jiné aktivity, tak městské pro běžné chození, modely letní, zimní, volnočasové i společenské. Členění nabídky na dámskou, pánskou a dětskou je samozřejmostí.

VIVOBAREFOOT klade důraz na co nejmenší vliv svých bot na fungování našich nohou. Tato snaha se projevuje řadou charakteristik jejich bot, jako je široká špička, žádná opora nožní klenby, pata ve stejné úrovni jako špička a nízká hmotnost. V neposlední řadě sem pak patří tenká (u silničních modelů jen 3 mm) a flexibilní podrážka, která nohám umožňuje přirozené fungování a co nejintenzivnější kontakt s povrchem. Výrazným prvkem bot od tohoto výrobce je ochranná vrstva proti propíchnutí, která se nachází v podrážce všech jím nabízených modelů.

Více informací o této značce a nabízených botách naleznete na stránkách oficiálního dodavatele VIVOBAREFOOT pro Českou republiku www.vivobarefoot.cz, popřípadě na stránkách výrobce www.vivobarefoot.com (v angl. jazyce).

Int20155Brightness

Bosá noha

5. května 59/40

Liberec 1

460 01

 

Jsme tu pro Vás:)

info@bosa-noha.cz

tel.: 727 972 703

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook