Menu

Cart

Výrobci

Výrobce

Ahinsa Shoes

Ahinsa shoes jsou první „bosé boty“ vyráběné v České republice. Když přidáme, že suroviny na jejich zhotovení pocházejí buď z ČR, popřípadě ze zemí Evropské unie,  nejspíš nemusíme dodávat, že tyhle v Bosé noze zkrátka nemohly chybět.

Číst dál

Vibram 5F

Firma Vibram je na trhu již přes 75 let. Za tuto dobu si získala pověst předního výrobce podrážek pro jakýkoli typ obuvi, zejména pak boty pro outdoorové aktivity téměř všeho druhu.

Číst dál

Feelmax

Feelmax je finská značka, která se z počátku zabývala pouze výrobou prstových ponožek. Poté roku 2006 vyrobila první barefoot boty s podrážkou tenkou pouze 1mm. Po několika vychytávkách, předělávkách a patentech obdrželi boty Feelmax dokonce několik ocenění za inovace.

Kompletní nabídku a zbytek příběhu firmy Feelmax si můžete přečíst zde: http://feelmax.fi/shoes/

Simply

Simply je nová česká značka, přinášející několik produktů pro zdravější a přirozeněji fungování našich chodidel a vůbec celého těla . Vznikla začátkem roku 2016 v Ostravě. Jejím cílem, je zajistit našim nohám co nejpřirozenější fungování se zachováním pohodlí a ochrany proti poranění. Hlavní její produkci zatím představují prstové ponožky, které jsou jedinečné v několika ohledech. Jednak jsou navrženy na základě podrobného měření chodidel realizovaného v několika městech po České republice, což zajišťuje jejich lepší přizpůsobení a tedy menši vliv na funkci nohou. Jsou navíc z větší části z přírodních vláken (čistá střižní bavlna) a jsou české:). Dalšímy zajímavými produkty jsou akupunkturní masážní podložka a magnetické uzávěry obuvi. .Prostě vše pro náš nejlepší pocit:)

Vivobarefoot

VIVEM to 24.2.2014 všechno začalo, tedy alespoň v Bosé noze:).

Samotná značka VIVOBAREFOOT (VIVO = latinsky žít, BAREFOOT = anglicky naboso) vznikla v roce 2004 ve Velké Británii, kdy na trh uvedla první barefoot boty s ultratenkou podrážkou odolnou proti oděru a ochrannou vrstvou proti propíchnutí.

Číst dál

Kidofit

Boty Kidofit byly vytvořeny Ronem Barem, doktorem biomedicínského inženýrství, který se zabývá vývojem produktů v péči o nohy již 20 let.

Číst dál

Toesox

Příběh značky Toesox se začal psát již před 10 lety na hodině jógy. Nápad něčeho, co nebude klouzat, nešpiní a zahřeje nohu při cvičení vyvstal hned.

Číst dál

Zeazoo

ZEAZOOkids je malá rodinná firma pro ručně vyráběné boty, v nichž jsou aktivně zapojeny tři generace.

Číst dál

Luna Sandals

LUNA sandále jsou počinem Bosého Teda (Ted McDonald), který je většině z nás znám zejména z průlomové knihy Zrozeni k běhu od Christophera McDougalla.

Číst dál

Int20155Brightness

Bosá noha

5. května 59/40

Liberec 1

460 01

 

Jsme tu pro Vás:)

info@bosa-noha.cz

tel.: 727 972 703

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook