Menu

Cart

O nás

Srdečně zdravíme z Bosé nohy. Jsme moc rádi, že jste si k nám našli cestu. Najdete zde produkty řady světových výrobců obuvi, kteří si uvědomili, jak moc negativně mohou boty ovlivňovat fungování našich nohou, potažmo celého těla a jeho zdraví. Proto se rozhodli dělat je jinak než ostatní. Však se můžete přesvědčit nejlépe tím, že zavítáte a některé vyzkoušíte na vlastní nohy:)

Rádi Vám s výběrem poradíme a dle Vašich požadavků vybereme model a určíme vhodnou velikost, která je vzhledem ke správnému fungování (nejen) u těchto bot zásadní.  K výběru bot u nás neodmyslitelně patří také popsání zásad přirozeného stylu pohybu – přesněji chůze. Běh je lepší probrat důkladněji například v rámci naší Kliniky přirozeného běhu. Zkrátka styl pohybu se v případě nošení těchto bot nebo bytí naboso musí změnit zpět k přirozenosti a bez pochopení této techniky od nás zákazník neodejde:) Těšíme se na Vás.

Zajímá Vás, kdo se těší?

Křenkovi4 web

Jsme mladá rodina (Marcela, Pavel, Marjánka, Bertík a Jeremiášek), která si uvědomila, jak moc jí vadí svázané nohy, po celé dny uzavřené  v tuhých botech, necítící Matku Zemi:) Razíme názor, že nejlepší je to naboso, ačkoli sami jsme za botky leckdy velmi rádi. Když ale obuv, tak takovou, o které bude tělo co nejméně vědět. Svobodu pro naše nohy:)

Ale to ještě nejsme všichni. Jsou tu s námi ještě další skvělý lidé, se kterými se ve spojitosti s Bosou nohou můžete setkat (fotky snad brzy doplníme:).

Hana Novotná - velkoobchod produktů české značky Simply
Hanka se chopila péče o velkoobchodní partnery, kteří mají zájem o produkty české značky Simply. V případě zájmu či jakéhokoli dotazu se na ni neváhejte obrátit.
Tel.: 604 869 660, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jan Choc - kameraman a trenér parkouru:)
Honza s námi v Bosé noze již není:/. Nicméně nadobro od nás neodešel a za to jsme rádi. Momentálně si jej můžete představit za kamerou při sledování některého z našich videí, které natáčíme ve spolupráci se skvělým libereckým FULLART studiem (bez problému poznáte, které to jsou:)......http://fullart.studio/).Protože tam Honza nyní působí. Naše spolupráce s ním se navíc vždy od jara do podzimu rozvine o pravidelné přirozenopohybové dovádění v městské džungli zvané parkour, ve kterém je fakt dobrý a pomáhá nám se to také naučit.

Int20155Brightness

Bosá noha

5. května 59/40

Liberec 1

460 01

 

Jsme tu pro Vás:)

info@bosa-noha.cz

tel.: 727 972 703

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook