Výrobci / značky

Kontakt

Úvod Kontakt

 

Z důvodu nařízení vlády je kamenná prodejna Bosé nohy až do odvolání zavřená.

 

E-shop funguje beze změny a upřímně jsme za každou objednávku velmi vděční (to jsme vždy, ale přeci jen nyní ještě více). V současné situaci je to jediný způsob, jak zústat i na dále v provozu a být schopni se nějakým způsobem udržet. Nedostupnost zboží na našem e-shopu a její případné doobjednání od dodavatele/výrobce funguje stále stejně a ve většině případů je možné. V případě zájmu nám stačí napsat (info@bosa-noha.cz) nebo zavolat (723 345 300).


K dispozici jsou samozřejmě i poukazy na libovolnou částku, které jsou u nás standardně s neomezenou platností. Nám by jejich nákup nyní velmi pomohl a Vy jej budete moci uplatnit až když nadejde ten správný čas pro koupi nových botek.


Uvědomujeme si však, že situace je aktuálně náročná (i nesrovnatelně náročnější) pro mnohé po celém světě a že za naší situaci by byl leckdo s horším vývojem ještě velmi vděčný. A že vlastně není komu si a na co stěžovat. A tak jsme za svůj současný stav vlastně vděční i my (nebo se o to alespoň vždy snažíme:) a věříme, že tak či tak je pro nás jakýkoli vývoj nezbytný a ve svém důsledku velmi důležitý a přínosný.


Všem Vám přeji pevné zdraví, mnoho lásky a neutuchající radost ze života.

Hlavně ale po vzoru Ho´oponopono přijímám plnou odpovědnost za svou situaci se vším všudy  a očištuji vzpomínky, které se v ní přehrávají.


MILUJI TĚ - OMLOUVÁM SE - PROSÍM O ODPUŠTĚNÍ - DĚKUJI TI

 

Krásné dny všem, Pavel

 

Bosá noha

Adresa prodejny

5. května 59/40
Liberec 1, 460 01

Tel.: 727 972 703

e-mail: info@bosa-noha.cz


Otevírací doba:

Po - Pá: 12:00 - 18:00
So: 10:00 - 14:00

Ne/svátky: ZAVŘENO

 

Provozovatel:

We are One s.r.o.

IČ: 02621517, DIČ: CZ02621517

Donínská 292

Hrádek nad Nisou

Jednatel: Pavel Křenek, tel: 723 345 300

 

 

 

Kontaktní formulář
Telefon není nutný. Nicméně v případě potřeby pružnější odpovědi z naší strany, radši voláme, než píšeme e-maily. Pokud tedy chcete, abychom Vám zavolali, napište nám to do zprávy a uveďte Vaše tel. číslo.

znaků do konce.
antiSpam [nový kód]
Copyright 2018 - 2020 © bosa-noha.cz