Výrobci / značky

O nás

Úvod Info O nás

Srdečně zdravíme z Bosé nohy. Jsme moc rádi, že jste si k nám našli cestu. Najdete zde produkty řady světových výrobců obuvi, kteří si uvědomili, jak moc negativně mohou boty ovlivňovat fungování našich nohou, potažmo celého těla a jeho zdraví. Proto se rozhodli dělat je jinak než ostatní. Však se můžete přesvědčit nejlépe tím, že zavítáte a některé vyzkoušíte na vlastní nohy:)

 

Rádi Vám s výběrem poradíme a dle Vašich požadavků vybereme model a určíme vhodnou velikost, která je vzhledem ke správnému fungování (nejen) u těchto bot zásadní.  K výběru bot u nás neodmyslitelně patří také popsání zásad přirozeného stylu pohybu – přesněji chůze. Běh je lepší probrat důkladněji, ale i takovou možnost tu máme. Stačí nám napsat, že byste rádi konzultaci přirozeného běhu popřípadě 1,5 hodiny "krátký" kurz a domluvíme termín.

 

Zkrátka a dobře, styl pohybu se v případě nošení těchto bot nebo bytí naboso musí změnit zpět k přirozenosti a bez pochopení této techniky od nás zákazník neodejde:)

 

Těšíme se na Vás.

 

Zajímá Vás, kdo se těší?

 

 

Jsme mladá rodina (Marcela, Pavel, Marjánka, Bertík a Jeremiášek), která si uvědomila, jak moc jí vadí svázané nohy, po celé dny uzavřené  v tuhých botech, necítící Matku Zemi:) Razíme názor, že nejlepší je to naboso, ačkoli sami jsme za botky leckdy velmi rádi. Když ale obuv, tak takovou, o které bude tělo co nejméně vědět. Svobodu pro naše nohy:)

Copyright 2018 © bosa-noha.cz