Výrobci / značky

1000 Kč pro LSŠ

Úvod Blog 1000 Kč pro LSŠ

1000 Kč pro Libereckou Sudbury školu


PODPOŘENÍM ŠKOLY SKRZE JEJÍ KAMPAŇ NA HitHit.cz A  VYBRÁNÍM DÁRKU "POUKAZ NA NÁKUP BF OBUVI V HODNOTĚ 1000 Kč" (KAMPAŇ ZDE) TAK OBDRŽÍTE POUKAZ V HODNOTĚ 1000 Kč NA NÁKUP V NAŠEM OBCHODĚ A SOUČASNĚ VĚNUJETE 1000 Kč NA ROZVOJ TOHOTO SKVĚLÉHO ZAŘÍZENÍ


Liberecká Sudbury škola je u nás jedinečné místo umožňující dětem vzdělávat se sebeřízeným způsobem. Školy tohoto nebo velmi podobného typu mají ve světě mnohaletou tradici (nejstarší v Anglii 100 let, v USA 50 let). Po světě jich jsou již desítky a další rychle přibývají.

 

 Liberecká Sudbury škola

Pro naše tři děti si nedovedeme představit vhodnější cestu než sebeřízené vzdělávání na Sudbury škole. Pro nás je to nejlepší způsob, jak jim umožnit nabrat pro jejich život potřebné schopnosti, dovednosti a znalosti, jak je co nejšetrněji ale zároveň nejefektivněji nechat rozvíjet jejich přirozené přednosti a talent nebo společenské cítění a sounáležitost se světem......bez strachu, nervozity, trestů, ponižování, opovrhování, šikany, bez "umělých" a nevhodných pochval a známek, braných jako měřítko úspěchu. A také bez "dřevěného pozadí" z nekonečných hodin sezení v lavici a zbytečného učení se něčemu, v  čem v danou chvíli vůbec nemusí vidět smysl (a tudíž se jim to velmi těžko učí) a velice pravděpodobně nikdy nebudou ve svém životě potřebovat.


V Sudbury škole nic z toho není. Zde se děti vzdělávají sebeřízeným způsobem. Principiálně podobným způsobem, kterým se děti našich předků rozvíjely a  "vzdělávaly" po tísíce let (než se člověk usadil a rozšířilo se zemědělství a hlavně pak zavedla povinná školní docházka). Děti v těchto školách přebírají zodpovědnost za své vzdělávání a mimo to, se rovnoprávně s dospělými členy školy podílí na jejím chodu a rozhodovacích procesech, co se ve škole bude dít a jak bude fungovat. 


Něco více o dění na jedné ze "zaběhlých" Sudbury škol v Americe si můžete přečíst na stránkách Svobody učení (zde...celá stránka Svoboda učení stojí podle nás za prozkoumání....v mnoha ohledech může člověku otevřít oči) 


A jsme zpět u té české, tedy Liberecké Sudbury školy. Funguje již 5 let a aktuálně buduje nové prostory na Rádle u Liberce. Vytvoří se tím vhodné prostředí pro sebeřízené vzdělávání až 50 dětí - aktuálně ji jich navštěvuje něco přes 20. Pro potřebu pomoci s financováním před pár dny škola spustila kampaň na HitHitu (najdete ji zde), kde mohou příznivci tohoto směru vzdělávání přispět na zařízení jedné konkrétní části - výtvarné místnosti.


Stránky Liberecké Sudbury školy najdete tady.

Zde je rozhovor s jedním ze zakladatelů.


No a protože v této cestě vnímáme obrovský význam a smysl a již 2 z našich dětí do této školy chodí (a za nedlouho, věříme, bude i třetí), rádi bychom ji co nevíce podpořili. Vystavili jsme tedy několik dárkových poukazů, jejichž celou hodnotu věnujeme právě této jedinečné škole.


PODPOŘENÍM ŠKOLY SKRZE JEJÍ KAMPAŇ NA HITHITU A  VYBRÁNÍM DÁRKU "POUKAZ NA NÁKUP BF OBUVI V HODNOTĚ 1000 Kč" (JEŠTĚ JEDNOU ODKAZ NA KAMPAŇ ZDE) TAK OBDRŽÍTE POUKAZ V HODNOTĚ 1000 Kč NA NÁKUP V NAŠEM OBCHODĚ A SOUČASNĚ VĚNUJETE 1000 Kč NA ROZVOJ TOHOTO SKVĚLÉHO ZAŘÍZENÍ.


Poukaz do Bosé nohy


Tímto poukazem tak, kromě obdarování někoho blízkého, podpoříte Libereckou Sudbury školu v jejím rozvoji.


Poukaz je pak možné použít na koupi libovolného páru dospělé obuvi z našeho sortimentu jehož aktuální prodejní cena přesahuje 3 000 Kč (klidně může jít o již zlevěnou obuv a je jedno jestli přijdete osobně nebo poukaz uplatníte na e-shopu:). Časová platnost poukazu je neomezena. Stačí když bude poznat, že je od nás:)


Předem velmi děkujeme za Vaši pomoc a přejeme radostné kroky, kamkoli Vás nohy v životě ponesou.


Křenkovi:)

Copyright 2018 - 2020 © bosa-noha.cz