Menu

Cart

ZMĚNA OTVÍRACÍ DOBY LÉTO 2017

Zde najdete několik dní během léta 2017, kdy již dopředu víme, že bude naše kamenná prodejna zavřená. E-shop v těchto dnech samozřejmě poběží dál, jen expedice zboží bude přerušena vždy do opětovného obnovení provozu:)
Na případné dotazy přes e-mail nebo chat budeme moci odpovědět také, až budeme zpět. Věříme, že toto drobné omezení pochopíte.

KAMENNÁ PRODEJNA BUDE ZAVŘENA VE DNECH:

21.6. PRODEJNÍ MEETING VIVOBAREFOOT
Jako každoročně v létě a na podzim (podzimní meeting bude zřejmě někdy během listopadu/prosince) se v Praze uskuteční prodejní meeting a ukázka vzorků od VIVOBAREFOOT na další sezonu - v tomto případě tedy bot na jaro/léto 2018. Tam, jak jistě chápete, nemůžeme chybět. Bez prohlídky vzorků bychom moc nevěděli, co na sezonu objednat a čím se zásobit, abychom mohli co nejlépe uspokojit váš případný zájem o tuto jedinečnou značku:)

1.7. - 8.7. NAŠE DOVOLENÁ
Toto léto jsme se rozhodli, že za nějakou dovolenou a odpočinutí budeme velmi rádi. Za poslední roky jsme se odbývali,tak letos si aspoň týden společné dovolené chceme dopřát a užít. Takto dlouho jsme zavřeno ještě neměli a tak uvidíme, jak se mi bude dařít, nekoukat na maily a nereagovat na případné dotazy. Každopádně bude lepší počítat s možnou odpovědí až po 8.7., když již budeme v plné síle zpět:)
E-shop v těchto dnech pojede a objednávat bude možné. Jen k expedici zboží se dostaneme až po návratu - počítejte tedy s tím, prosím.

Děkujeme za pochopení a přejeme radostné léto všem.

Marcela, Pavel, Márinka, Bertík a Jášek:)

 

 

Změna otevírací doby

Od 13.2. jsme se rozhodli omezit otevírací dobu. Důvodem jsou hlavně personální změny, které u nás proběhly.....lidštěji řečeno jsme kvůli úspoře financí po vzájemné dohodě rozvázali pracovní poměr s Petrem (děkujeme mu moc za jeho pomoc a těšíme se, že jednou nastane ten správný čas a pokud bude chtít, rádi jej u nás zase přivítáme) a vrátili se k více méně jednomužnému provozu prodejny.

Číst dál

Přirozená chůze

   Chůze je pro nás naprosto přirozený styl pohybu a naše tělo je pro něj dokonale vyvinuto. Po miliony let se člověk takto pohybuje a, jako u každého pohybu i u chůze platí zásada pohybovat se co nejvíce efektivně. Tedy tak, aby pohyb naše tělo co nejméně namáhal. Důvod je zřejmý, moci se takto pohybovat co nejdéle (myšleno v horizontu jednoho výletu, ale i celého života).

Číst dál

3. narozeniny

Tak už jsou to 3 roky, co je tu s námi také Bosá noha. Za to jsme velmi rádi. Největší dík patří rozhodně našim zákazníkům. Bez vás by toto vše nebylo vůbec možné.

Přemýšleli jsme, co na oslavení 3. roku fungování přichystat. Pavel je nějaký celkově unavený (nebo co?) a nic velkého se mu chystat nechtělo....

Číst dál

Co dokáže noha?

Pokud už se naboso nebo v barefoot botkách nějaký ten pátek pohybujete, určitě jste si všimli, že se Vaše nohy celkem rychle dokážou přizpůsobit terénu i zatížení, které jim připravíte.

Jestliže jste stále na vážkách a v hlavě se Vám honí nějaké z následujících otázek, rád bych Vám odpověděl ze své zkušenosti.

Číst dál

Int20155Brightness

Bosá noha

5. května 59/40

Liberec 1

460 01

 

Jsme tu pro Vás:)

info@bosa-noha.cz

tel.: 727 972 703

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook