Menu

Cart

Akce pro rok 2017

Movnat Liberec

Naše tělo je geniální nástroj tisíci lety evoluce laděný a dokonale vyvinutý k pohybu po této planetě. Bez pohybu naše těla ztrácejí své přirozené zdraví a hlavně svůj smysl. Za poslední desítky let se z našich životů přirozený pohyb začal vytrácet, naše těla tím „chátrají“ a častěji se objevují zdravotní potíže. Pojďme v sobě znovu objevit krásu přirozeného pohybu a hlavně rozvinout možnosti našeho těla. Nalezneme tak v sobě mnohem více, než bychom si dovedli představit.

Číst dál

Zdravé tělo do vysokého věku

Věříte v sílu lidského těla a jeho schopnost čelit nemocem a zranění a zajímá Vás, jak s ním zacházet, aby si tuto vlastnost udrželo co nejdéle? Máte konkrétní dotaz ohledně Vašeho zdraví? Pak máte v pátek 31.3. jedinečnou příležitost zeptat se na názor vyhledávaného terapeuta pohybových bolestí pana Jana Veselého.

Číst dál

Jizerský Jetti

Kdy: 28.1.2017 v 10:00
Kde: start z Hejnic od kostela navštívení Panny Marie
 
První letošní bosý výlet v režii Bosé turistiky. Přiďte se společně s Davidem Mrhačem a námi projít zimní krajinou NPR Jizerskohorské bučiny. Kdo bude chtít může jít bos, kdo bude preferovat boty, může být obutý. David osvětlý téma bosé chůze v zimním období a podělí se s vámi o své zkušenosti. Nebude chybět drobné občerstvení a medovina pro zahřátí.

Číst dál

Int20155Brightness

Bosá noha

5. května 59/40

Liberec 1

460 01

 

Jsme tu pro Vás:)

info@bosa-noha.cz

tel.: 727 972 703

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook